Studie účinnosti přípravků L-Mesitran v léčbě oparu

9 Led 2021 | Lokální publikace a studie, Opary

AKTUALIZACE: Nábor do studie a následný sběr zkušeností je již ukončen! Nyní vědci studii zpracovávají a připravují publikaci.

V nizozemských laboratořích byla úspěšně zkoumána antivirová aktivita L-Mesitran proti viru Herpes simplex, který způsobuje opary.

Pro doplnění laboratorního výzkumu bychom potřebovali soustředit další klinické zkušeností s léčbou oparů. Proto budeme rádi, když se zúčastníte naší studie a budete s námi sdílet své zkušenosti.

Poštou zdarma obdržíte L-Mesitran Soft 15 g, počkáte na opar, vyléčíte opar s pomocí L-Mesitranu, pořídíte nejméně 3 fotografie a vyplníte 7 minutový dotazník, ve kterém se ptáme na vaše zkušenosti.

Zde jsou podrobná pravidla pro účast ve studii:

z

Krok 1: Přihlaste se

Přihlašování do studie bylo dne 19. ledna 2021 ukončeno. 

Krok 2: Dostanete L-Mesitran

Po přihlášení dostanete poštou zdarma gel L-Mesitran Soft 15 g. L-Mesitran je řada přípravků s obsahem lékařského medu s vynikajícími výsledky v léčbě akutních i vážných chronických ran.

k

Krok 3: Odkaz na dotazník

E-mailem nebo přes messenger dostanete odkaz na dotazník (Google Form), který obsahuje otázky na vaše minulé zkušenosti s léčbou oparu a na vaše nové zkušenosti s léčbou oparu přípravkem L-Mesitran Soft.

Krok 4: Čekání na opar a léčba

Počkejte na vznik oparu. Co nejdříve po prvních příznacích (svědění) zahajte léčbu přípravkem L-Mesitran Soft. Gel nanášejte na opar a přes jeho okraje v tenké vrstvě. Počet ošetření záleží na vašich možnostech. Snažte se mít místo stále namazané.    

Krok 5: Fotografie

Během léčby oparu, pořiďte, prosím,  nejméně 3 fotografie oparu (dva během léčby, jednu po zhojení). Do názvu fotografií přidejte data pořízení fotografií a den léčby, tak aby byl vidět postup a rychlost léčby. Například: 2021-01-01-Den-1.jpg

Z

Krok 6: Vyplnění dotazníku

Po úplném zhojení oparu, vyplňte, prosím, dotazník (cca 7 minut) a přiložte fotografie z průběhu onemocnění. Fotografie můžete buď nahrávat do dotazníku (v případě vkládání fotografií vyžaduje přihlášení ke Google), poslat soukromou zprávou na Facebooku nebo e-mailem.

Zpracování výsledků

Výsledky budou zpracovány souhrnně a anonymně, nepoužijeme žádné osobní údaje a z fotografií nebude nikdo poznat!
Děkujeme předem za pomoc s výzkumem klinických zkušeností L-Mesitran v léčbě virových infekcí!

L-MESITRAN® SOFT

GEL NA RÁNY (15 g a 50 g)

L-Mesitran Soft je určen převážně pro volný prodej a patří do každé domácí lékárničky!

Upozornění

L-Mesitran je zdravotnický prostředek k vnějšímu použití. Před užitím čtěte příbalovou informaci.

Kontakt

Farmakovigilanční kontakt LERAM pharmaceutical: farmakovigilance@leram-pharma.cz.

Nežádoucí příhody

Máte podezření na nežádoucí příhodu zdravotnického prostředku? Žádáme zdravotnické pracovníky a pacienty, aby hlásili jakákoli podezření na nežádoucí příhodu na webu SÚKL.