Výhodná online nabídka

z

L-Mesitran Ointment 20 g za 359,- Kč při objednávce jednoho balení

 L-Mesitran Soft 15 g nyní není skladem.

 

V případě, že si objednáte dvě a více balení je L-Mesitran Ointment za 349,- Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH! Poštovné neplatíte. Objednávky přijímáme jen z České republiky.

 

L-Mesitran je inovativní přírodní produktová řada založená na obsahu lékařského medu s vynikajícími klinickými výsledky. L-Mesitran® Soft a L-Mesitran® Ointment je určen k léčení drobných poranění, jako jsou odřeniny, popáleniny prvního a druhého stupně, řezné rány nebo jiná drobná poranění kůže, například po akné. Umí ale čistit a hojit i chronické rány, například proleženiny, bércové, arteriální a diabetické vředy, maligní rány a také pooperační rány. L-Mesitran® Soft, který je předmětem naší online nabídky, je vyvinutý s ohledem na citlivé pacienty, například děti, gel na bázi medu nepůsobí bolest a přitom využívá jeho antibakteriální sílu a snadno se aplikuje. L-Mesitran® Ointment, mast na bázi medu, účinně likviduje bakterie a plísně, má vyšší obsah lékařského medu, než Soft a obsahuje také Měsíček lékařský (Marigold), olej z tresčích jater a slunečnicový olej a vitaminy C a E. L-Mesitran je zdravotnický prostředek třídy IIb.

Cena

Cena této mimořádné nabídky je 359,- Kč včetně DPH za L-Mesitran Ointment. Jedná se o slevu 15% z prodejní ceny v lékárně. Pokud si však koupíte dvě a více balení, klesne cena na 349,- Kč

Doručení a platba

Doručení a platba je u této nabídky možná pouze dobírkou České pošty. Přijímáme pouze objednávky z České republiky.  

Expirace

V současné době prodáváme L-Mesitran Ointment 20 g s expirací 06/2024.

Bojíte se poplatků?

Poplatky České pošty za poštovné a dobírku hradíme my! Vy zaplatíte jen za L-Mesitran.

L-Mesitran je zdravotnický prostředek k vnějšímu použití. Před užitím čtěte příbalovou informaci.

Objednávka L-MESITRAN®

8 + 1 =

Obchodní podmínky k výhodné online nabídce

Obchodní podmínky:  Tyto obchodní podmínky obchodní společnosti Lékárna On-line s.r.o., se sídlem Praha 1 – Nové Město, Na Příkopě 853/12, IČO: 28495403 (dále jen „prodávající“) upravují v souladu s ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „občanský zákoník“) vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy (dále jen „kupní smlouva“) uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou osobou (dále jen „kupující“) v rámci této mimořádné nabídky a prostřednictvím této stránky prodávajícího.

Objednání zboží: Při objednávání zboží je kupující povinen uvádět správně a pravdivě všechny údaje. Údaje uvedené kupujícím při objednávání zboží jsou prodávajícím považovány za správné. Cena je uvedena včetně DPH.

Smlouva o nákupu zboží je uzavřena vyplněním formuláře na této stránce a odesláním údajů (ze strany nakupujícího) a následným potvrzením objednávky na e-mail nakupujícího (ze strany prodávajícího).

Potvrzení nákupu zboží: Po obdržení objednávky zašle prodávající kupujícímu potvrzení o přijetí  objednávky na e-mailovou adresu, kterou kupující při objednání zadal. Tím je uzavřena smlouva. V případě, že některý z požadavků uvedených v objednávce nemůže prodávající splnit, zašle kupujícímu na jeho emailovou adresu pozměněnou nabídku. Pozměněná nabídka se považuje za nový návrh kupní smlouvy a kupní smlouva je v takovém případě uzavřena potvrzením kupujícího o přijetí této nabídky prodávajícímu na jeho emailovou adresu.

Zrušení objednávky: Kupující může zrušit objednávku, dokud není kupujícímu doručeno oznámení o přijetí objednávky prodávajícím. Kupující může zrušit objednávku zasláním informace na e-mail: prodej@leram-pharma.cz.

Způsob platby: Platba je u této mimořádné nabídky možná pouze dobírkou České pošty. Náklady na dobírku i poštovné nese prodávající.

Dodání zboží: Zboží je kupujícímu dodáno na adresu určenou kupujícím v objednávce a Českou poštou. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. Kupující nabývá vlastnické právo ke zboží zaplacením dobírky – kupní ceny za zboží a převzetím zboží. Odpovědnost za nahodilou zkázu, poškození či ztrátu zboží přechází na kupujícího okamžikem převzetí zboží nebo okamžikem, kdy měl kupující povinnost zboží převzít, ale v rozporu s kupní smlouvou tak neučinil.

Odstoupení od smlouvy: Kupující, který uzavřel kupní smlouvu mimo svoji podnikatelskou činnost jako spotřebitel, má právo od kupní smlouvy odstoupit do 14 dnů  ode dne převzetí zboží. Protože se však jedná o zboží v uzavřeném obalu, v případě, že kupující zboží z obalu vyňal a odtranil víčko, není možné z hygienických důvodů jej vrátit. Zboží může být kupujícímu vráceno pouze neotevřené (víčko, blistr), nepoškozené, neopotřebené a neznečištěné a je-li to možné, v původním obalu. Nárok na náhradu škody vzniklé na zboží je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny. Náklady na vrácení zboží nese nakupující. Prodávající je povinnen při dodržení všech podmínek vrátit kupní cenu nakupujícímu. Prodávající je oprávněn odstoupit od kupní smlouvy z důvodu vyprodání zásob.

Reklamace: Kupující má právo odstoupit od smlouvy, pokud má zboží podstatnou vadu. Prodávající je povinen přijmout reklamaci a informovat kupujícího o způsobu jejího vyřízení do 30 dnů.

Informace o ochraně osobních údajů: Nezbytnou součástí těchto obchodních podmínek jsou Zásady ochrany osobních údajů uveřejněné na stránkách Leram-pharma.cz.

Kupující bere na vědomí, že tato nabídka je omezena a že se jedná o jednorázovou akci.

Tyto obchodní podmínky jsou platné po dobu akce „Výhodná online nabídka“.

p

Podívejte se na podrobné informace

Složení, indikace a návody k použití. 

L-MESITRAN® SOFT

GEL NA RÁNY (15 g a 50 g)

L-Mesitran Soft patří do každé domácí lékárničky! Účině likviduje bakterie a plísně.

L-MESITRAN® OINTMENT

MAST NA RÁNY (50 g)

L-Mesitran Ointment je unikátní pro léčbu poranění, účinně likviduje bakterie a plísně.

Jak správně použít L-Mesitran Soft (platí i pro Ointment)