Léčba odřeniny osmiletého chlapce

1 Srp 2018 | Akutní rány

Při nešťastném pádu si osmiletý chlapec ošklivě poranil dolní končetinu…

Od prvního dne byl léčen přípravkem L-Mesitran, který je unikátním spojením technologie s přírodou v hojení ran a je vhodný nejen na odřeniny, ale také na popáleniny, bércové vředy a proleženiny.

Tyto a další zkušenosti s přípravky L-Mesitran mohou nyní sdílet naši návštěvníci v části Reference.

Lékařský med a vlhké hojení ran

Už na sumerských hliněných destičkách, starých tři tisíce let, tvořil med skoro třetinu lékařských předpisů té doby. Staří egypťané už používali léčebné účinky medu také k výrobě medových mastí na ošetření poraněné kůže. Naše doba přidala k síle přírody vědecké poznatky a vzniklo tak unikátní spojení přírody a technologie v hojení všech druhů ran.
L-Mesitran je inovativní produktová řada mastí, gelů, obvazů a náplastí, založená na obsahu lékařského medu s vynikajícími klinickými výsledky a to v hojení všech druhů a všech fází ran, od drobných škrábnutí a odřenin, přes popáleniny až po bércové vředy a vážné proleženiny.

Medová léčivá řada L-Mesitran

Za vznikem medové léčivé řady léčivých prostředků L-Mesitran stojí Dr. Theo Postmes, který informace o účinnosti výrobků L-Mesitran publikoval poprvé v roce 1993 v renomovaném časopisu The Lancet. Od té doby byla účinnost L-Mesitranu předmětem mnoha vědeckých publikací. Výsledkem výzkumu bylo v roce 2002 uvedení patentovaných produktů L‑Mesitran na světový trh. Nyní je L-Mesitran součástí standardních protokolů v hojení ran po celém světě.
Od roku 2017 můžeme léčit odřeniny, popáleniny, proleženiny, bércové vředy a další poranění L-Mesitranem také v České republice. Přípravky Vám může předepsat lékař, ale můžete si je také koupit bez předpisu ve Vaši lékárně.
L-Mesitran je zdravotnický prostředek k vnějšímu použití. Před užitím čtěte příbalovou informaci.

Upozornění

L-Mesitran je zdravotnický prostředek k vnějšímu použití. Před užitím čtěte příbalovou informaci.

Kontakt

Farmakovigilanční kontakt LERAM pharmaceutical: farmakovigilance@leram-pharma.cz.

Nežádoucí příhody

Máte podezření na nežádoucí příhodu zdravotnického prostředku? Žádáme zdravotnické pracovníky a pacienty, aby hlásili jakákoli podezření na nežádoucí příhodu na webu SÚKL.